Inkubator Animacji Kultury 2016

6 luty – 15 maja 2016

Od zarządzania projektem, przez marketing w kulturze i wystąpienia publiczne, po pisanie wniosków grantowych i koncepcję audience development. Takie kursy i wiele innych propozycji znajdą w harmonogramie zajęć uczestnicy 6 edycji Inkubatora Animacji Kultury.

Kurs w lutym 2016 roku rozpoczęło 30 uczestników. Regularne weekendowe spotkania zorganizowane są na kształt studiów podyplomowych i opierają się na bardzo praktycznych spotkaniach z ekspertami z branży. Projekt potrwa do maja, kiedy to kursanci przygotowywać będą w grupach koncepcje własnych projektów. Uczestnicy przejdą kompleksowy kurs podzielony na 10 bloków tematycznych, poprzedzonych warsztatem otwierającym, w ramach którego zaprezentowane zostaną metody i techniki tworzenia najbardziej skutecznych i ciekawych prezentacji – warsztat przeprowadzą: Agata Etmanowicz (Fundacja Impact) oraz Paul Bourne (Artistic Director of Menagerie Theatre Company in Cambridge, England).

Osoby, które pomyślnie przeszły proces rekrutacji dowiedzą się ponadto na czym polega organizacja sektora kultury w Polsce i jakie modele zarządzania są najbardziej korzystne dla różnego typu podmiotów kultury. Poznają zasady tworzenia misji, wizji i strategii. Przyjrzą się procesowi tworzenia innowacji społecznych. Dowiedzą się gdzie szukać źródeł finansowania projektów kulturalnych i jak pisać wnioski grantowe. Spróbują przenieść zdobytą wiedzą o pracy z ludźmi na własne zespoły. Poznają pojęcie audience development i dowiedzą się „z czym się je” marketing w kulturze. Opanują też trudną sztukę zarządzania projektem.

Przygotowaliśmy też niespodziankę. Pierwsze dwa dni upłynęły pod znakiem autoprezentacji, a zajęcia przowadził Paul Bourne – wykładowca z Cambridge. Więcej informacji TATAJ.

REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Poniżej wszystkie niezbędne dokumenty:


  • PŁYTA IRIAO

    Wschód Kultury - Inne Brzmienia prezentują:

    IRIAO | Rogalów Analog Adventures
  • ZOBACZ I SUBSKRYBUJ NASZ INSTAGRAM

  • POLUB NAS