Harmonogram zajęć – jesień

GRUPA I

.

27.09  (sobota.), godz. 10.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a 

Oskar Kolberg – strażnik tradycji, pokaz animacji  „Przygody Oskara”, opowieści Śladami Oskara Kolberga, prowadzenie: Katarzyna Enemuo, Iwona Sojka

28.09 (niedziela) godz. 10.00 / restauracja „TEATRALNA”, ul. Dominikańska 5

Żywność – sekrety potraw regionalnych, prowadzenie: Lidia Tryka

.

4.10. (sobota) godz. 9.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Rzemiosła i sztuka ludowa – tkactwo (Izba Tkacka w Borysowie, prowadzenie: Krystyna Nakonieczna), kowalstwo (Kuźnia w Wojciechowie, prowadzenie: Roman Czerniec) WYCIECZKA!!!

5.10 (niedziela) godz. 10.00 / klasztor oo. Dominikanów / Aula

Ubiór, prowadzenie: Agnieszka Jackowiak, Bogumiła Wójcik

 .

18.10 (sobota) godz. 10.00 / Galeria Stowarzyszenia Twórców Ludowych, ul. Grodzka 14

 Rzemiosła i sztuka ludowa – garncarstwo, prowadzenie: Piotr Skiba

19.10 (niedziela) godz. 10.00 / Galeria Stowarzyszenia Twórców Ludowych, ul. Grodzka 14

Rzemiosła i sztuka ludowa – plecionkarstwo, prowadzenie: Grzegorz Gordat

25.10 (sobota) godz. 10.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Muzyka, taniec i zabawy, prowadzenie: Kapela Braci Dziobaków z Woli Destymflandzkiej

26.10 (niedziela) godz. 10.00 / klasztor oo. Dominikanów / Aula

Muzyka, taniec i zabawyprowadzenie: Kapela Braci Dziobaków z Woli Destymflandzkiej

15.11 (sobota) godz. 10.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Obrzędy i zwyczaje rodzinne, prowadzenie: Agata Harz, Katarzyna Szurman

16.11 (niedziela) godz. 10.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Obrzędy i zwyczaje rodzinne, prowadzenie: Agata Harz, Katarzyna Szurman

.

23.11 (niedziela) godz. 10.00 / Galeria Stowarzyszenia Twórców Ludowych, ul. Grodzka 14

Rzemiosła i sztuka ludowa – plastyka obrzędowa, prowadzenie: Helena Kołodziej, Bogumiła Wójcik

28.11 (piątek) godz. 16.00 / klasztor oo. Dominikanów / Aula

Obrzędy i zwyczaje doroczneprowadzenie: Katarzyna Jackowska, Iwona Sojka

29.11 (sobota) godz. 10.00 / klasztor oo. Dominikanów / Aula

Wiedza ludowa, prowadzenie: Katarzyna Jackowska, Iwona Sojka

30.11 (niedziela) godz. 15.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Muzyka, taniec i zabawy, ZABAWA ANDRZEJKOWA!  prowadzenie : Kapela Braci Dziobaków z Woli Destymflandzkiej

.

GRUPA II

.

27.09  (sobota.), godz. 14.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a   

Oskar Kolberg – strażnik tradycji, pokaz animacji  „Przygody Oskara”, opowieści Śladami Oskara Kolberga, prowadzenie: Katarzyna Enemuo, Iwona Sojka

28.09 (niedziela) godz. 14.00 / restauracja „TEATRALNA”, ul. Dominikańska 5

Żywność – sekrety potraw regionalnychprowadzenie: Lidia Tryka

.

4.10. (sobota) godz. 9.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Rzemiosła i sztuka ludowa – tkactwo (Izba Tkacka w Borysowie, prowadzenie: Krystyna Nakonieczna), kowalstwo (Kuźnia w Wojciechowie, prowadzenie: Roman Czerniec) WYCIECZKA!!!

5.10 (niedziela) godz. 14.00 / klasztor oo. Dominikanów / Aula

Ubiór, prowadzenie: Agnieszka Jackowiak, Bogumiła Wójcik

 .

18.10 (sobota) godz. 14.00 / Galeria Stowarzyszenia Twórców Ludowych, ul. Grodzka 14

 Rzemiosła i sztuka ludowa – garncarstwo, prowadzenie: Piotr Skiba

19.10 (niedziela) godz. 14.00 / Galeria Stowarzyszenia Twórców Ludowych, ul. Grodzka 14

Rzemiosła i sztuka ludowa – plecionkarstwo, prowadzenie: Grzegorz Gordat

25.10 (sobota) godz. 14.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Muzyka, taniec i zabawy, prowadzenie: Kapela Braci Dziobaków z Woli Destymflandzkiej

26.10 (niedziela) godz. 14.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Muzyka, taniec i zabawyprowadzenie: Kapela Braci Dziobaków z Woli Destymflandzkiej

15.11 (sobota) godz. 14.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Obrzędy i zwyczaje rodzinne, prowadzenie: Agata Harz, Katarzyna Szurman

16.11 (niedziela) godz. 14.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Obrzędy i zwyczaje rodzinne, prowadzenie: Agata Harz, Katarzyna Szurman

.

23.11 (niedziela) godz. 14.00 / Galeria Stowarzyszenia Twórców Ludowych, ul. Grodzka 14

Rzemiosła i sztuka ludowa – plastyka obrzędowa, prowadzenie: Helena Kołodziej, Bogumiła Wójcik

28.11 (piątek) godz. 16.00 / klasztor oo. Dominikanów / Aula

Obrzędy i zwyczaje doroczneprowadzenie: Katarzyna Jackowska, Iwona Sojka

29.11 (sobota) godz. 14.00 klasztor oo. Dominikanów / Aula

Wiedza ludowa, prowadzenie: Katarzyna Jackowska, Iwona Sojka

30.11 (niedziela) godz. 15.00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Muzyka, taniec i zabawyZABAWA ANDRZEJKOWA!  prowadzenie : Kapela Braci Dziobaków z Woli Destymflandzkiej

  • PŁYTA IRIAO

    Wschód Kultury - Inne Brzmienia prezentują:

    IRIAO | Rogalów Analog Adventures
  • ZOBACZ I SUBSKRYBUJ NASZ INSTAGRAM

  • POLUB NAS