Trenerzy

Warsztaty w trakcie YouthMedia Lab Lublin poprowadzą doświadczeni trenerzy, którzy brali udział w zeszłorocznej MediaLab Lublin Battle dla dorosłych. Zespoły, w których wówczas rywalizowali, zajęły I i II miejsce w końcowej klasyfikacji. Wszyscy szkoleniowcy uczestniczyli również w pierwszej edycji projektu Youth MediaLab Lublin.

Robert Wciseł – warsztat „Jak okiełznać drukarkę 3D”

Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej, specjalności Informatyka w Inżynierii Środowiska. Zawodowo działa w obszarach ICT, Cloud Computing, RapidPrototyping w tym Druku 3D. Aktualnie kieruje zespołem R&D działającym w obszarze produkcji przyrostowej i cyfrowego wspomagania projektowania. Jako niezależny konsultant oraz konstruktor Robert związany jest z lubelskim środowiskiem startup’owym. Aktywnie pracuje również z technikami Reverse Engineering, RapidPrototyping, Digital Manufacturing przy opracowywaniu prototypów urządzeń i wdrażaniu ich na rynek. Po godzinach pasjonat „Maker movement”, aktywnie wspierający tego typu działania.

Jacek Lipski – warsztat„MediaLab od podszewki czyli burze mózgów, projekty, prezki, social media & pozostałe internety”

Ekspert od tworzenia zintegrowanych strategii komunikacji marketingowej, content marketingu i social media marketingu. Doświadczenie zdobywał pracując w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art jako Key Account&Social Media Manager, warszawskiej centrali pośrednika finansowego Żagiel S.A. jako specjalista ds. komunikacji marketingowej i wewnętrznej oraz gliwickim zespole komunikacji wewnętrznej szwedzkiego giganta energetycznego Vattenfall Distribution Poland. W agencji Vena Art jako Project Manager zajmował się m.in. tworzeniem strategii i koordynacją realizacji kampanii informacyjno-promocyjnych projektów „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo lubelskie” (Departament Gospodarki i Współpracy Zagranicznej, UM – WL) i „Dolina Ekologicznej Żywności” (IUNG Puławy), a także działań socialmediowych w kampaniach teaserowych „Szybko Zleciało” (lubelski E. Leclerc) i „Czas na Radom” (radomski E. Leclerc) oraz promujących programy operacyjne RPO i POKL. Odpowiadał również za obsługę takich firm i organizacji jak m.in.: Anwo, Fabryka Cukierków Pszczółka, Lubelska Wyżyna IT, LPEC, Nordic Development, Profi, Szkoły Paderewski, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Wyższa Szkoła Nauk Społecznych.

W firmach, w których pracował wcześniej, zajmował się przygotowywaniem i realizacją strategii komunikacji wewnętrznej, badaniami marketingowymi, relacjami z mediami i zarządzaniem obecnością w internecie (Żagiel S.A.) oraz analizą badań satysfakcji pracowniczej i budowaniem programów z zakresu „employerbranding” (Vattenfall Distribution Poland). Obecnie jako Partner w firmie B&L Consulting zajmuje się prowadzeniem działalności doradczej dla lubelskich firm z sektora MŚP (w tym audytami procesów biznesowych i marketingowych, budowaniem strategii marketingowych oraz badaniami rynkowymi) oraz prowadzeniem szkoleń specjalistycznych. Jest także mentorem w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości w Lublinie, współautorem e-booka „Lubelskie Startupy 2015” oraz blogerem marketingowym na www.jaceklipski.pl.

Grzegorz Adamczuk – warsztat „Lutujemy i filmujemy”

Z zawodu i animator oraz instruktor w dziedzinie edukacji techniczno-przyrodniczej. Prezes Fundacji Art of Science – artofscience.org.pl – w której realizuje projekty łączące sztuki wizualne z naukami przyrodniczymi. W czasie wolnym szczudlarz na lubelskich festiwalach i podróżnik po polskich i zagranicznych Centrach Nauki.

Łukasz Warowny – warsztat „Programowanie z Arduino”

Absolwent informatyki medycznej UMCS w Lublinie. Zawodowo zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną małych i średnich firm, projektowaniem oraz wdrożeniami spersonalizowanych aplikacji i systemów elektronicznych.

  • PŁYTA IRIAO

    Wschód Kultury - Inne Brzmienia prezentują:

    IRIAO | Rogalów Analog Adventures
  • ZOBACZ I SUBSKRYBUJ NASZ INSTAGRAM

  • POLUB NAS