Joanna Mądra

Współpracę z Warsztatami Kultury podjęła w 2011 r. jako asystentka koordynatorów projektów – począwszy od  Mindware. Technologie dialogu,  poprzez wystawy: Mindware Post Scriptum, Ars Loci, Macierzyństwo… W Warsztatach Kultury w ramach projektu Grodzka 5 uczestniczy w Warsztacie Kuratorskim prowadzonym przez Magdalenę Ujmę, a także asystuje przy koordynacji programu „Dzielnice Kultury”.

Współpracowała z Lubelskim Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych – galerią ‘Lipowa 13′ – włączając się w koordynację wystaw sztuki (m.inRe-akcje, Tomasz Tatarczyk – Ciemna Dolina, Włodzimierz Pawlak – Partytury do baletu SokratesRysowanie muzyki), a także cyklów spotkań Artyści Lubelskiej KolekcjiWykłady o Sztuce, Zachęta do sztuki,  opiekę nad galerią i wolontariuszami. Obecnie jest członkinią zespołu Małej Akademii DizajnuZwiązana z programem„Młodzież w działaniu” – była wolontariuszką European Voluntary Service w Turcji, gdzie zajmowała się animowaniem działań społeczno-kulturalnych skierowanych do mieszkańców miasta. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych wymianach młodzieży.

Z wykształcenia filolożka romańska, studentka historii sztuki. Z zamiłowania przewodniczka po Paryżu, rowerzystka miejska.

joanna.madra@gmail.com