A jakby tak nie być tylko uczestnikiem?

thumbnail

Noc Kultury to festiwal, który nieustannie zaskakuje. Dzieją się wtedy rzeczy niezwykłe. Sztuka ożywia miejsca nieznane lub zapomniane. Bramy stają się świetlistymi instalacjami, place i skwery scenami teatralnymi, a uliczki Starego Miasta potrafią zaskoczyć nawet stałych bywalców. Uczestnicy stają przed trudnym wyborem, do zobaczenia jest bowiem kilkaset atrakcji, a czas ograniczony. A jakby tak nie być tylko uczestnikiem?

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Nocy Kultury w roli wolontariuszy. Rekrutacja już wystartowała i potrwa do 21 kwietnia 2016 roku.

Być może Noc Kultury to twój ulubiony festiwal, może chcesz spróbować czegoś nowego, a może po prostu interesuje Cię praca przy tego typu wydarzeniach i chcesz zdobyć wiedzę w praktyce? Masz szansę przyłączyć się do Zespołu Wolontariuszy Nocy Kultury. Tak ogromne przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez ich wsparcia. Wolontariusze pomagają uczestnikom w punktach informacyjnych, wpierają organizatorów przy scenach, podczas warsztatów czy pokazów. Są nieodłączną częścią tego pięknego wydarzenia.

Zgłosić można się przez wypełnienie ankiety.

Tam też znajdują się najważniejsze informacje, m.in. do jakich działań poszukiwani są wolontariusze.

Wszelkie pytania można kierować na adres: wolontariat@warsztatykultury.pl

Warsztaty Kultury zastrzegają, że współpracę nawiążą z wybranymi osobami.