AKTUALNOŚCI

16/01

Jarmark Jagielloński 2020 | znamy datę i temat przewodni

Największy festiwal sztuki i kultury ludowej w Polsce – Jarmark Jagielloński w Lublinie – odbędzie się w tym roku w dniach 21-23 sierpnia 2020.

15/01

Masterklasy 2019 | Artykuły podsumowujące

Przeczytaj artykuły specjalistów podsumowujące zeszłoroczny projekt Masterklasy dla tworców ludowych.

15/01

Magiczna Latarnia | Startują zapisy

Magiczna Latarnia to wyjątkowy klub filmowy dla dzieci. Właśnie rusza nabór do 7 już edycji cyklu. Trzeba się spieszyć – kto pierwszy ten lepszy!

02/01

Szkolenie dla wnioskodawców projektów Erasmus+ Edukacja dorosłych 2020

Warsztaty Kultury w Lublinie oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają na szkolenie dotyczące projektów Erasmus+ Edukacja dorosłych dla nowych wnioskodawców, w szczególności instytucji kultury.

23/12

Tradycyjnych Świąt!

Zespół Warsztatów Kultury życzy Radosnych Świąt!

20/12

Kurs Fotografii Tradycyjnej | Styczeń w Warsztacie Fotograficznym

Zapraszamy na styczniowe wydarzenia w naszym Warsztacie Fotograficznym i poznaj tajemnice dawnej fotografii!

19/12

Jubileuszowy kalendarz – X-lecie Carnavalu Sztukmistrzów

Mamy dla Was coś wyjątkowego. Prosto z drukarni, jeszcze ciepłe i pachnące drukiem, limitowane, kolekcjonerskie kalendarze wydane z okazji X-lecia Carnavalu Sztukmistrzów!

18/12

Miasto tańca | senase Miasto movie w styczniu

W nowy rok Miasto movie wejdzie tanecznym krokiem, prezentując w przekrojowy sposób filmy o tejże tematyce. Sprawdź repertuar. Wstęp wolny!

16/12

ZIMOWA MAJSTERNIA 2020

W najbliższe ferie zimowe będzie można obejrzeć w Warsztatach Kultury wystawę „ARCHISTORIA. Opowieść o architekturze”. Wystawie będą towarzyszyły warsztaty edukacyjne dla dzieci, prowadzone przez Acapulco Studio - sprawdź, co...

16/12

ARCHISTORIA. Opowieść o architekturze | wystawa podczas ferii zimowych

Już podczas najbliższych ferii zimowych będzie można obejrzeć w Warsztatach Kultury wystawę „ARCHISTORIA. Opowieść o architekturze”, która powstała w oparciu o książkę pod tym samym tytułem, zilustrowaną przez Studio Acap...

10/12

Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy | Już w niedzielę!

Wydarzenie dedykowane jest twórczości lubelskich projektantów, których wyroby można będzie znaleźć na stoiskach, a także dla wszystkim, którzy lubią zaskakiwać bliskich niepowtarzalnymi prezentami.

10/12

Warsztaty dla dzieci Zagrajmy Sobie | zapraszamy w niedzielę

Muzyka Plastyka i Gramy na Ukulele - dwa niedzielne warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat. Udział bezpłatny, obowiązują zapisy. Zapraszamy!