AKTUALNOŚCI

19/11

Rusza otwarty nabór projektów do Nocy Kultury 2020

Chcesz włączyć się w Noc Kultury 2020? Mamy doskonałą wiadomość - właśnie rusza otwarty nabór projektów, które zrealizujemy wspólnie z Wami. Zgłoś się w jednej z 5 kategorii!

14/11

Strefa Innych Brzmień prezentuje: OPLA

Tłumaczenie tradycyjnej polskiej muzyki tanecznej (oberki) na język tradycyjnego rockowego instrumentarium (gitara i perkusja). Na żywo w Strefie Innych Brzmień. Bilety już w sprzedaży!

13/11

Sprawunki – Targi wyjątkowych rzeczy | Edycja przedświąteczna

Czym w tym roku obdarować babcię? Co dać kuzynowi studiującemu filologię szwedzką? Odpowiedzi na te i inne przedświąteczne pytania znajdziecie już 15 grudnia na Sprawunkach - Targach wyjątkowych rzeczy!

13/11

Sprawunki – Targi wyjątkowych rzeczy | zaproszenie do udziału dla lubelskich projektantów

Tworzysz wyjątkowe rzeczy? Zgłoś się jako wystawca na Sprawunki i pokaż je światu!

08/11

Szyjemy Szlafroki | Spotkania praktyczne

Zapraszamy na warsztat z naszą ulubioną krawcową – Heleną Mizerską! Tym razem uszyjemy wygodne szlafroki, w sam raz na chłodne jesienne poranki i wieczory z kubkiem herbaty

08/11

Miastoczułość – cykl dla wszystkich kochających miasto!

Kochasz swoje miasto? Weź udział w nowym cyklu warsztatowym, w którym będziemy podejmowali tematykę miejską, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni publicznej.

06/11

Pleciemy! / We weave! | wernisaż wystawy Stowarzyszenia Serfenta

Zapraszamy na wernisaż wystawy PLECIEMY! / WE WEAVE! połączony z pokazem wyplatania.

05/11

Mikroskop dźwiękowy – lutowanie dla żółtodziobów | warsztaty dla młodzieży

Młodzi fani elektroniki – to coś dla Was! W ostatni Zapraszamy licealistów na kurs podstaw… lutowania! Umiejętność ta posłuży nam do stworzenia prostego urządzenia elektroakustycznego – mikroskopu dźwiękowego.

31/10

Masterklasy – Żywa tradycja | debata

Jak twórca z twórcą – twórcy ludowi, ich odbiorcy i współpraca międzysektorowa. Warsztaty Kultury w Lublinie, organizator Jarmarku Jagiellońskiego serdecznie zaprasza do udziału w debacie „Masterklasy – żywa tradycja”.

31/10

Koncert Mirt | Strefa Innych Brzmień

W listopadzie Strefa Innych Brzmień zaprasza na solidną porcję elektroniki prosto od Mirta.

30/10

Koncert grupy Czereśnie | Małe Inne Brzmienia

Wyobraźcie sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o zdrowie, miłości, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Oto Czereśnie!

28/10

Instagram, a promocja wydarzeń kulturalnych | Inkubator Kultury

Weź udział w warsztatach z Olimpią Jenczek, relacjonującą m.in. takie wydarzenia jak Finał WOŚP, Festiwal Pol'and'Rock, Festiwal Górski, Sektor 3.0 oraz Slot Art Festival!