2019-03-18 Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – zaproszenie do udziału dla lubelskich projektantów

Wiosenne Sprawunki (27-28 kwietnia 2019) to druga edycja Targów Rzeczy Wyjątkowych, czyli wydarzenia dedykowanego twórczości lubelskich projektantów. Po raz kolejny spotkamy się w Warsztatach Kultury, gdzie przed sezonem letnim będzie można odświeżyć swoją garderobę, wyposażyć się w unikatowe gadżety – ułatwiające życie, lub przynajmniej je uprzyjemniające, wziąć udział w warsztatach i dyskusjach oraz oczywiście znaleźć niepowtarzalne upominki dla najbliższych. Właśnie rusza nabór wystawców. 

POBIERZ MATERIAŁY PRASOWE

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy „lubelskich kreatywnych” – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów i wszystkich tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych przedmiotów i usług. Nie ograniczamy asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale tym razem szczególne miejsce przewidujemy dla projektantów mody i akcesoriów, co ma bezpośredni związek z połączeniem sił z akcją Fashion Revolution. Na całym świecie 24. kwietnia obchodzony jest bowiem Fashion Revolution Day, który służy przypominaniu o wyzwaniach takich jak podnoszenie standardów produkcji ubrań oraz pokazywaniu dobrych przykładów w tej dziedzinie.

Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych to także kolejna próba mapowania i sieciowania lubelskiego sektora kreatywnego, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i móc go skutecznie wspierać i promować na arenie nie tylko lokalnej. Będzie to przestrzeń do wymiany doświadczeń i poznanie kreatywnych ludzi, którzy są z tego samego regionu.    

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – nabór wystawców
Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy do 7 kwietnia 2019 za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie warsztatykultury.pl, gdzie dostępny jest także szczegółowy regulamin akcji.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – informacje dla kupujących
Kiedy: 27-28 kwietnia 2019, godz. 12.00-18.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie – w dwóch kamienicach przy ul. Grodzkiej 5a i 7, w samym sercu lubelskiego Starego Miasta
Wstęp wolny

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Wojciechowska
Kierowniczka Pracowni Kultury Aktualnej 
a.wojciechowska@warsztatykultury.pl
tel./fax: 81 533 08 18
kom. 607 544 366
Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 7
20-112 Lublin
www.warsztatykultury.pl