Dzielnice Kultury 2014 – zapraszamy do współpracy

thumbnail

Zgodnie z regulaminem współpracy z Warsztatami Kultury w ramach programu „Dzielnice Kultury– Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina” w dzielnicach: Czechów Północny, Czechów Południowy, Ponikwoda, Wieniawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rury, Za Cukrownią i Wrotków w 2014 r. w dniu dzisiejszym tj. 14 marca 2014 r. każdy Organizator, który złożył ofertę został poinformowany indywidualnie drogą e-mail’ową lub telefoniczną o decyzji Warsztatów Kultury. W przypadku, gdyby  do kogoś z Państwa nie doszła informacja drogą e-mail’ową na e-mail podany w ofercie, prosimy o kontakt telefoniczny na nr 81 533 08 18 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00).


Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach tegorocznej edycji programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina” wszystkie osoby, grupy i organizacje działające na terenie dzielnic: Czechów Północny, Czechów Południowy, Ponikwoda, Wieniawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rury, Za Cukrownią i Wrotków.

Rozpoczynamy pierwszy z dwóch naborów projektów kulturalnych, które mają szansę zostać zrealizowane w roku 2014 w ramach programu, przy wsparciu finansowym i organizacyjnym Warsztatów Kultury. Oferty współpracy można składać do 24 lutego, do godziny 17:00 drogą mailową na adres a.gladysz@warsztatykultury.pl lub osobiście w sekretariacie. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć w regulaminie współpracy.

Osobą do kontaktu jest Anna Gładysz:

tel: 81 533 0818

e-mail: a.gladysz@warsztatykultury.pl