Dzielnice Kultury – II nabór zgłoszeń

thumbnail

Informujemy, że II nabór ofert współpracy z Warsztatami Kultury w Lublinie w ramach programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina” edycja 2014 r. został przesunięty. Oferty będzie można składać od dnia 24 kwietnia 2014 r. do dnia 21 maja 2014 r. do godziny 17:00.

Informujemy również, że treść regulaminu współpracy z Warsztatami Kultury w ramach programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina” w dzielnicach: Czechów Północny, Czechów Południowy, Ponikwoda, Wieniawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rury, Za Cukrownią i Wrotków w 2014 r. ulegnie zmianie w stosunku do I naboru. Zmiany dotyczyć będą również formularza współpracy, harmonogramu oraz budżetu i dostępne będą do pobrania na stronie www.warsztatykultury.pl od 24 kwietnia 2014 r.

Jednocześnie zapraszamy do Warsztatów Kultury na spotkanie dotyczące zasad pisania i składania ofert współpracy w II naborze konkursu w ramach programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina”. Podczas spotkania zostanie omówiony formularz wniosku, regulamin i najistotniejsze założenia programu. Będą mieli Państwo możliwość skonsultować wniosek, zapytać o szczegóły związane z harmonogramem, budżetem czy innymi zagadnieniami związanymi z tematem. Spotkanie skierowane jest do podmiotów chcących realizować projekty w dzielnicach: Ponikwoda, Czechów Północny, Czechów Południowy, Wieniawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rury, Za Cukrownia, Wrotków, których Warsztaty Kultury są operatorem.

Termin i miejsce spotkania: 24 kwietnia 2014 r. (czwartek)/ godz. 16:30/ Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro