Koncert Lauda w Strefie Innych Brzmień | Zapraszamy!

thumbnail

Strefa Innych Brzmień zaprasza na koncert zespołu Lauda.

Projekt muzyczny tworzony przez Błażeja Króla i jego żonę Iwonę. Materiał nagrany na płycie „Gennin” powstał w trakcie i pomiędzy zajęciami codziennymi i jest próbą zagrania/opisania miejsca, w którym para mieszka od kilku lat – małej wsi Jenin oddalonej kilka kilometrów od Gorzowa Wlkp. Słuchacze, którzy znali Błażeja Króla tylko z UL/KR oraz jego najnowszych solowych dokonań mogą być zaskoczeni, chyba że mieli wcześniej do czynienia z jego projektem Dwutysięczny i płytą „Jedwabnik”. W muzyce duetu słychać odniesienia od wczesnych nagrań Aphex Twina, Demdike Stare po dub.

Debiutancka płyta Laudy ukaże się nakładem wytwórni Latarnia Records na początku lutego. Przez resztę miesiąca zespół będzie promował wydawnictwo koncertami w wybranych miastach.

Kiedy: 25 lutego 2016, godz. 19:00

Gdzie: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A

Bilety: 10 zł – dostępne w sprzedaży od 8 lutego 2016 | Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, I piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:30 i na godzinę przed koncertem | lub | ONLINE – na naszej stronie internetowej w zakładce „SKLEP”.

Regulamin sprzedaż biletów Lauda

Dołącz do wydarzenia na facebooku ->>>

***

Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze wytwórnie niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące, połączenia. Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.

Od grudnia 2015 partnerem Strefy jest Fundacja Kaisera Söze.

.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem bieżących informacji nt. innych wydarzeń realizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie, prosimy o podanie swojego e-maila i zapisanie się  do naszego newslettera (formularz subskrypcji znajduje się w stopce naszej strony internetowej)

Zapisanie się do newslettera jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Warsztaty Kultury w Lublinie z siedzibą  przy ulicy Grodzkiej 5 a, 20-112 Lublin  w celach przekazywania newslettera z informacjami na temat wydarzeń realizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia.