Konkurs na reportaż prasowy z Nocy Kultury | Kultura Enter

thumbnail

Kultura Enter oraz Warsztaty Kultury zapraszają młodych dziennikarzy i wszystkich poniżej 30. roku życia, lubiących obserwować i opisywać świat, do uczestnictwa w konkursie na reportaż prasowy z Nocy Kultury 2016. 
 
Dwa kroki do udziału:

  1. napisz reportaż na dowolny temat powiązany z wydarzeniami podczas tegorocznej Nocy Kultury w Lublinie (4/5 czerwca 2016). Szczegóły na stronie kulturaenter.pl
  2. wyślij reportaż najpóźniej do 15 czerwca 2016 do godz. 24.00 na adres: redakcja@kulturaenter.pl Teksty przyjmujemy wyłącznie przez internet. Prosimy o podanie imienia i nazwiska autorki/ autora reportażu oraz numeru telefonu, a także o wysyłanie tekstów w formatach umożliwiających redakcję (nie w PDF).

Nagroda
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 czerwca 2016 roku (w przypadku dużej liczby zgłoszeń termin może zostać przesunięty). Laureatkę/ laureata wyłoni komisja redakcyjna. Nagrodą w konkursie jest honorarium w wysokości 500 zł netto (na rękę). Zwycięski tekst zostanie opublikowany w magazynie internetowym Kultura Enter. Warunkiem odebrania nagrody jest podpisanie z wydawcą magazynu, Warsztatami Kultury w Lublinie, umowy o dzieło ze standardowymi załącznikami. Honorarium zostanie wypłacone najpóźniej w ciągu miesiąca od podpisania umowy. W razie wyrównanego poziomu prac chętnie opublikujemy również nienagrodzone teksty. Ich autorzy otrzymają standardowe wynagrodzenie.

Zachęcam do udziału. To był duży krok w moim dziennikarskim rozwoju.
Agnieszka Szwajgier, laureatka zeszłorocznej edycji konkursu