Laboratorium Sztuki Społecznej | Edycję drugą czas zacząć.

thumbnail

Otwórz oczy na własną dzielnicę, pokaż innym swoją indywidualną ścieżkę, pochwal się niezwykłą historią Twojej najbliższej okolicy. Zapraszamy do udziału w Laboratorium Sztuki Społecznej.

LSS | Gościnne Dzielnice – od pomysłu do działania

Kiedy: 14 maja 2015, godz. 17:00-20:00
Gdzie: nowa pracownia Warsztatów Kultury przy ul. Bernardyńskiej 11
Zapisy: mailowo na adres: lss.residencies@gmail.com lub telefonicznie pod nr tel.: 81 533 08 18. Zapisy trwają do 14 maja do godz. 12:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy mieszkańców Lublina na warsztaty. Wspólnie zastanowimy się jak zaprezentować w ciekawy i oryginalny sposób własną dzielnicę. Uczestnicy będą mogli zrealizować swoje pomysły w ramach programu Laboratorium Sztuki Społecznej, Dzielnice Kultury czy Nocy Kultury.

Jeśli czujesz się lokalnym liderem, jesteś animatorem, społecznikiem, aktywistą, osobą z pasją, pracujesz w radzie dzielnicy, administracji osiedla lub zarządzie mieszkańców, a może po prostu chcesz odmienić swoją dzielnicę w sposób niezwykły, dołącz do nas koniecznie.
Prowadzenie: Arkadiusz Ziętek

LSS | Spacerowicz – warsztaty improv

Kiedy: 16-17 maja 2015, godz. 10:00-15:00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a
Zapisy: mailowo na adres: lss.residencies@gmail.com lub telefonicznie pod nr tel.: 81 533 08 18. Zapisy trwają do 14 maja do godz. 12:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jeśli mieszkasz w ciekawej dzielnicy, która kryje w sobie wiele interesujących miejsc i chciałbyś je pokazać innym. Jeśli chcesz odkryć swoją dzielnicę i jej historię w niezwykły sposób, stań się jedynym w swoim rodzaju przewodnikiem po twojej dzielnicy i opowiedz nam swoją niezwykłą historię!

Zapraszamy do udziału w warsztatach improwizacji teatralnej. Nauczysz się tworzyć opowieści o ciekawych miejscach i niezwykłych zakątkach dzielnicy, w której mieszkasz. Podzielisz się swoją indywidualną ścieżką z turystami i innymi mieszkańcami Lublina. Pozwól sobie na spontaniczne kreowanie swojego świata i swojej dzielnicy.
Prowadzenie: Przemysław Buksiński