Lub design… ze smakiem | Slow City

thumbnail

Porozmawiamy na temat Cittaslow, czyli Międzynarodowej Sieci Miast, które pracują nad poprawą jakości życia swojej społeczności. Ruch Slow Cities promuje użycie technologii zorientowanych na poprawę jakości środowiska i tkanki miejskiej, a także wspiera dialog i komunikację pomiędzy lokalnymi producentami i konsumentami. Spotkamy się ze Stanisławem Harajdem (Polska Krajowa Sieć Miast Cittaslow), który opowie nam o nowoczesnych technologiach zorientowanych na ekologię.

Kiedy: 16 padziernika, godz. 18:00

Gdzie: Warsztaty Kultury, ul Grodzka 5a

Uwaga! Po spotkaniu planujemy poczęstunek i dyskusję przy wspólnym stole – prosimy o przyniesienie swojej ulubionej potrawy lub przekąski.

Prowadzenie: Stanisław Harajda
Z urodzenia i charakteru poznaniak od 36 lat osiadły na Warmii. Mgr matematyki (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu) oraz mgr sztuki muzycznej (Akademia Muzyczna w Poznaniu). Od zawsze związany z turystyką – najpierw społecznie (członek PTTK od 1963 roku), później gospodarczo (26 lat pracy w biurach podróży) oraz administracyjnie (od 2002 roku). Pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Od trzech lat – jako zastępca dyrektora Departamentu Polityki Jakości – zajmuje się m.in. Polską Krajową Siecią Miast Cittaslow. Prywatnie turysta, krajoznawca, podróżnik. Autor i współautor szeregu materiałów turystyczno-krajoznawczych

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod nr tel. 81 5330818 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 16. 30 lub elektronicznie pod adresem e.kruszynska@warsztatykultury.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt dofinansowany ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.