Lub desing | Dowiedz się jak myślą designerzy i zaprojektuj zmianę!

thumbnail

Wokół nas, na podwórku, osiedlu czy w mieście jest wiele rzeczy, które chcielibyśmy zmienić, poprawić lub wymyślić całkiem od nowa. Jak się do tego zabrać? W jaki sposób myślą i działają projektanci? Jak oni rozwiązują złożone problemy współczesnego świata? Tego dowiem się podczas dwóch spotkań Lub design.

Lub design… ze smakiem | Jak myślą dizajnerzy?

Kiedy: 15 grudnia, godz.18.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie

Lub design | Zaprojektuj zmianę – warsztaty

Kiedy: 16 grudnia, godz.17.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie

Prowadzący: Iwo Zmyślony – krytyk sztuki, metodolog i teoretyk designu, autor kilkunastu publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu tekstów publicystycznych, esejów, wywiadów i recenzji. Studiował filozofię i historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Albert-Ludwigs-Universität Freiburg i Katholieke Universiteit Leuven. Tytuł doktora uzyskał na podstawie pracy o pozawerbalnych wymiarach poznania i wiedzy (tacit knowledge). Współpracuje z „Dwutygodnikiem”, „Obiegiem”, „Artpunktem” i „Kulturą Liberalną”. Wykładowca Uniwersytetu Otwartego UW i School of Form w Poznaniu.

Prosimy wcześniejszą rezerwację miejsc pod nr tel. 815330818 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 16. 30 lub elektronicznie pod adresem e.kruszynska@warsztatykultury.pl Udział w spotkaniu jest bezpłatny.