Magiczna Latarnia 2015 startuje już w marcu! Rozpoczynamy zapisy.

thumbnail

Magiczna Latarnia liczy obecnie ponad 100 klubów na całym świecie, a jeden z nich działa również w Lublinie. W marcu rozpoczynamy drugą edycję projektu. Do grudnia mali kinomani będą mogli uczestniczyć w regularnych, całkowicie bezpłatnych seansach filmowych. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w niezwykłej przygodzie z kinem.

Projekt odpowiada na potrzeby edukacji audiowizualnej bardzo młodego widza, będąc jednocześnie wspaniałą rozrywką. Program Klubu Magicznej Latarni dostarcza najmłodszym narzędzi pozwalających zrozumieć oglądane obrazy. Młodzi filmoznawcy nabywają umiejętność odbioru sztuk audiowizualnych, dzięki czemu mogą stać się również aktywnymi i świadomymi twórcami takich przekazów.

Każdy pokaz poprzedzony jest zabawnym i pouczającym przedstawieniem, które dodatkowo przygotowuje młodych kinomanów do odbioru.

Program Magicznej Latarni 2015 dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Jak dołączyć do klubu?

Bezpłatna karta członkowska pozwala dołączyć do klubu wszystkim dziewczynkom i chłopcom w wieku od 6 do 12 lat.  Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w Magicznej Latarni, dostępnymi na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza online do 3 marca włącznie. Prosimy o wypełnienie poniższego dokumentu:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY