Mandragora Circus | spektakl cyrkowy dla dzieci

thumbnail

Carnaval Sztukmistrzów i Pracownia Sztuczka zapraszają na wyjątkowe przedstawienie cyrkowe dla dzieci w wykonaniu argentyńskiego duetu klaunów.  Mandragora Circus to przedstawienie cyrkowe, w którym nie pada ani jedno słowo. Dwójka klaunów snuje opowieść, a fabuła, perypetie miłosne i dialogi ukazane są wyłącznie za pomocą gestów. Dramaturgia tego niezwykle poetyckiego cyrkowego przedstawienia budowana jest poprzez muzykę i umiejętności cyrkowe artystów. Akrobacje, żonglerka i niekonwencjonalne instrumenty wprowadzają dzieci w świat tej sztuki. Ta subtelnie opowiedziana historia o lekkim zabarwieniu komediowym przypadnie do gustu widzom w każdym wieku.

Kiedy: 6 grudnia 2015, w godz. 12:00, 16:00, 18:00

Gdzie: Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Darmowe wejściówki na spektakl dostępne od 1 grudnia 2015 w kasie Centrum Kultury w Lublinie.

Mandragora Circus – to argentyńska, niezależna grupa teatralna, którą tworzą Mariana Silva i Juan Cruz. Artyści z powodzeniem występują na całym świecie od ponad 10 lat. Ich przedstawienia to połączenie klaunady, żonglerki i akrobacji powietrznych z żywą muzyką, często tworzonej z wykorzystaniem niekonwencjonalnych instrumentów. W 2010 roku artyści rozpoczęli swoje 4-letnie tournée po Ameryce Południowej i Północnej występując na licznych festiwalach teatralnych od Patagonii aż po Alaskę – łącznie odwiedzili 18 krajów.

BRAK WOLNYCH MIEJSC