Miasto movie dzieciom

thumbnail

Już w najbliższą niedzielę Warsztaty Kultury mają przyjemność zaprosić najmłodszych wraz z rodzicami na specjalny pokaz filmowy połączony z warsztatami malowania koszulek. Całe wydarzenie odbędzie się w sali Warsztatów Kultury przy ul. Grodzkiej 5a.

Startujemy już od 10.00. W programie m.in.: blok filmów animowanych czyli spotkanie z ulubionymi postaciami ze świata Disneya czy  Pixara. Do tego niesamowita, filmowa przygoda z kinem Tima Burtona. Po filmie zapraszamy natomiast na warsztat plastyczny, z którego każdy będzie mógł wyjść z własnoręcznie pomalowaną koszulką.

W programie:

BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH
10. 00 – 11.30 – blok krótkich filmów animowanych dla najmłodszych.
Zaprezentujemy najciekawsze bajki czołowych wytwórni dziecięcych m. in. Disneya i Pixara. Czas ok. 90′

11.30 – 12.00 – krótka przerwa

DLA DZIECI OD LAT 8

12.00 – 14.00 – filmowa przygoda z kinem Tima Burtona.
Do magicznego świata, w pogoni za białym królikiem, oprócz reżysera zabiorą nas m.in. Helena Bonham Carter, Mia Wasikowska i Johnny Depp.

14.00 – 16.00 –  warsztaty plastyczne

Po seansie, dzieciaki wspólnie z rodzicami będą miały możliwość pomalowania przyniesionych przez siebie t-shirtów. Prosimy, by były to bawełniane,  jasne koszulki, bez napisów.  Te prosto ze sklepu powinno się w domu uprać, dzięki temu farba będzie lepiej trzymać się tkaniny. Nie zapomnijcie także, o małym fartuszku dla najmłodszych lub takim ubraniu, które będzie można pobrudzić. Farby nie spierają się z materiału.

Na warsztacie, przy użyciu pędzli, szablonów, stempli i kolorowych farb, dzieci wspólnie z opiekunem, wykonają niezwykłe, pełne „czarów” koszulki.

Miasto Movie Dzieciom
2 czerwca 2013 – niedziela
Warsztaty Kultury

WSTĘP WOLNY