Noc Kultury dla biznesu!

thumbnail

Noc Kultury była jednym z 25 projektów uczestniczących w tegorocznych Targach Projektów Kulturalnych. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, mająca na celu wzmocnienie relacji pomiędzy kulturą a biznesem poprzez stworzenie przestrzeni dialogu między tymi sektorami.

Targi stanowiły doskonałą okazję do zaprezentowania potencjalnym partnerom możliwości współpracy przy Nocy Kultury. A jest ich w przypadku tego projektu bardzo wiele! Od standardowych działań sprzedażowych i wizerunkowych, przez mecenat nad poszczególnymi wydarzeniami lub przestrzeniami, po specjalnie wypracowane akcje „szyte na miarę”. Nasze stoisko cieszyło się nieprzerwanym zainteresowaniem – o Nocy Kultury miał okazję usłyszeć nie tylko biznes, ale też artyści i organizatorzy wydarzeń z całej Polski oraz media.

Targi odbyły się w ramach szerszego projektu pod nazwą „Kultura-biznes-efektywność”. Idąc za główną tezą, jaką po Targach postawili organizatorzy – dotyczącą konieczności lepszego poznania wzajemnych oczekiwań i ściślejszego networkingu między przedstawicielami biznesu i kultury – czekamy na kolejne okazje do spotkania się!

Organizatorami projektu „Kultura-Biznes-Efektywność” są ośrodek analityczny THINKTANK wraz z Narodowym Centrum Kultury, Narodowym Instytutem Audiowizualnym, Fundacją Malta, PKPP Lewiatan, Związkiem Firm PR i Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Targów:

http://www.mttp.pl/oferty-video/targi-projektow-kulturalnych-2012-partnerzy-poszukiwani-2

…oraz Nocy Kultury

www.nockultury.pl

…a także ofertą współpracy Warsztatów Kultury w Lublinie na 2013 rok!

http://www.warsztatykultury.pl/wspolpraca/dla-biznesu/