Nowy sezon z Magiczną Latarnią

thumbnail

Klub Magicznej Latarni zadomowił się w Lublinie na dobre. W lutym rozpoczynamy trzecią edycję projektu. Mali kinomani ponownie będą mogli uczestniczyć w regularnych, całkowicie bezpłatnych seansach filmowych. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w niezwykłej przygodzie z kinem, którą przeżywają ich rówieśnicy w ponad 100 klubach na całym świecie.

W 2016 roku w Klubie Magiczna Latarnia poznamy „Matyldę”, dowiemy się „Jak ukraść księżyc”, wybierzemy się w podróż z „Jazonem i Argonautami” i pomożemy w „Misji Kleopatra” Asterixowi i Obelixowi. To tylko kilka propozycji na rok pełen filmowych emocji. Dodatkowo każdy pokaz poprzedzony będzie zabawnym i pouczającym przedstawieniem, które przygotowuje młodych kinomanów do odbioru. Wszystkie projekcje odbywają się w niedzielne poranki w siedzibie Warsztatów Kultury przy ul. Grodzkiej 5a. Cały program dostępny jest TUTAJ.

Klub Magiczna Latarnia odpowiada na potrzeby edukacji audiowizualnej bardzo młodego widza, będąc jednocześnie wspaniałą rozrywką. Program dostarcza najmłodszym narzędzi pozwalających zrozumieć oglądane obrazy. Młodzi filmoznawcy nabywają umiejętność odbioru sztuk audiowizualnych, dzięki czemu mogą stać się również aktywnymi i świadomymi twórcami takich przekazów.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza online do 9 lutego włącznie. Prosimy o wypełnienie poniższego dokumentu:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Bezpłatna karta członkowska pozwala dołączyć do klubu wszystkim dziewczynkom i chłopcom w wieku od 6 do 12 lat. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w Magicznej Latarnia wszystkim niezdecydowanym polecamy film z edycji 2015.