Zapraszamy na Patterns Of Europe | Wzory Europy 2015

thumbnail

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie projektu Patterns of Europe | Wzory Europy.

Przed rokiem, podczas pierwszej edycji projektu, skupiliśmy się przede wszystkim na lokalności w projektowaniu oraz szukaniu inspiracji w kulturze ludowej i wzornictwie tradycyjnym. Tegoroczną odsłonę planujemy jako cykl unikatowych pokazów filmowych, wykładów i warsztatów związanych już sensu stricto z aspektami produkcji przemysłowej i biznesowymi. Chcemy inspirować i dostarczać branżowej wiedzy tym, którzy pragną z pasji i talentów artystycznych uczynić swój zawód oraz prezentować doświadczenia osób, które tę trudną drogę już przeszły.

Podczas kolejnych spotkań można będzie zgłębiać tajniki wzornictwa przemysłowego jako dziedziny stojącej w permanentnym rozkroku pomiędzy naukami humanistycznymi, sztuką i wiedzą techniczną, spotkać wyjątkowych ludzi, którzy decydują o tym jak wygląda świat otaczających nas przedmiotów, zgłębić historie i drogę na szczyt najważniejszych światowych projektantów oraz poznawać ludzi z branży i uczestniczyć w wielu interesujących dyskusjach. Nie zabraknie też okazji do wspólnego projektowania i zdobywania zupełnie nowych doświadczeń pod okiem tych, których projekty szczęśliwie pokonały drogę od pomysłu, przez prototyp, aż do hali produkcyjnej.

KIEDY: 6, 7, 14, 26 listopada

GDZIE: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a

Pierwszeństwo udziału w spotkaniach dla wszystkich zapisanych osób. Linki do formularzy rejestracyjnych poniżej w programie lub w zakładkach poszczególnych spotkań.

Program Patterns Of Europe 2015:

Serdecznie zachęcamy do udziału we wszystkich wydarzeniach w ramach Patterns Of Europe 2015. Więcej informacji o poszczególnych spotkaniach w zakładkach wydarzeń.