POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dokument ten zawiera zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach w ramach świadczonych przez Warsztaty Kultury w Lublinie usług drogą elektroniczną

 

Informacje ogólne

Warsztaty Kultury w Lublinie przykładają szczególną wagę do ochrony prywatności Użytkowników naszego portalu i oferowanych przez nas usług. Warsztaty Kultury w Lublinie z należytą starannością dobierają i stosują odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych. W szczególności Warsztaty Kultury w Lublinie zabezpieczają dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa. Warsztaty Kultury w Lublinie sprawują stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ograniczają dostęp do danych w możliwie największym stopniu, udzielając stosownych upoważnień tylko wówczas, gdy jest to niezbędne do prawidłowego świadczenia przez nie usług.

Administratorem danych osobowych są Warsztaty Kultury w Lublinie, z siedzibą przy ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin.

 

Jakie dane o Tobie zbieramy?

  • Dane zbierane podczas rejestracji

Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu (np. sklep internetowy, newsletter) będziesz musiał się podać swoje dane osobowe bądź też zarejestrować się. Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres email a w przypadku sklepu internetowego dodatkowo imię i nazwisko, adres zamieszkania i wysyłki, adres e-mailowy, numer telefonu, numer rachunku bankowego. Podanie niniejszych danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie jest możliwe dokonanie  zamówienia i zawarcie umowy kupna-sprzedaży w Sklepie.

  • Dane zbierane automatycznie

Użytkownicy portalu pozostają anonimowi do momentu, w którym się zarejestrują. Niektóre dane jednakże Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej są automatycznie zbierane: Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

  • Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu i poczty e-mail przekazujesz nam swoje imię, nazwisko, adres email ew. numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu.

 

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do realizacji oferowanych przez nas usług.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. Zostaniesz zapytany czy chcesz otrzymywać Newsletter podczas rejestracji.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Dane będą udostępniane wyłącznie uprawnionym do ich otrzymania podmiotom i osobom. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

 

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą e-mailową nasz Newsletter.

Korespondencja dotyczącą transakcji prowadzonych za pośrednictwem Sklepu internetowego odbywać się będzie mailowo pod wskazany w zamówieniu adres mailowy Klienta.

 

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z pewnych względów Użytkownik nie życzy sobie pozostawienia swoich danych osobowych to ma prawo do ich usunięcia zgodnie instrukcjami podanymi odpowiednio w Regulaminie Sklepu bądź w Informacji dla subskrybentów „Newsletter Warsztatów Kultury w Lublinie” lub nie korzystania z naszego serwisu.

 

Wykorzystanie ciasteczek („cookies”)

Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

 

Zmiany naszej polityki prywatności

  • Odnośniki do innych stron internetowych

Niektóre odnośniki (linki) zamieszczone w portalu, umożliwiają użytkownikom bezpośrednie przejście do innych stron internetowych. Za politykę ochrony prywatności tych stron internetowych odpowiedzialni są ich właściciele. Niniejsza deklaracja odnosi się wyłącznie do danych gromadzonych przez Warsztaty Kultury w Lublinie w ramach prowadzonych przez nie stron internetowych.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.