Pracownia Aktywności Obywatelskiej | Spotkanie informacyjne

thumbnail

W poniedziałek 23 lutego w siedzibie Warsztatów Kultury odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne dotyczące Pracowni Aktywności Obywatelskiej. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w programie.

Gdzie: Warsztaty Kultury
Kiedy: 23 lutego, godz. 18.00
Wstęp wolny

W tym roku odbędzie się już ósma edycja Pracowni Aktywności Obywatelskiej. Organizatorzy poszukują osób aktywnych i chcących mieć realny wpływ na zmiany we własnym otoczeniu. Do współpracy zaproszona jest młodzież między 18 a 25 rokiem życia z Polski, Ukrainy i Białorusi. Uczestnicy programu wezmą udział w cyklu warsztatów i otrzymają wsparcie w realizacji własnych inicjatyw społeczno-kulturalnych.

Pierwsze zajęcia w ramach Pracowni Aktywności Obywatelskiej odbędą się na przełomie kwietnia i maja. W tym roku uczestnicy dowiedzą się czym jest „Świadoma konsumpcja, czyli jak korzystać bez wyrzutów sumienia?“, poznają „Trzy kraje, trzy kultury? Polska, Ukraina, Białoruś“oraz przejdą błyskawiczny kurs „W poszukiwaniu własnego zdania. Szkoła przetrwania w informacyjnym chaosie“.

Spotkania odbędą się zgodnie z tradycją w grupach międzynarodowych i będą prowadzone w językach ojczystych. Kolejne etapy programu to Pracownia Działań, podczas której uczestnicy będą tworzyć plan swojego projektu oraz Pracownia Doświadczeń w formie warsztatów ewaluacyjnych i podsumowujących.

Nabór potrwa do 10 marca 2015 roku. Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają osoby zainteresowane udziałam na otwarte spotkanie informacyjne.

 

Więcej informacji na:

http://www.maysternya.org/pl/pracownia-2015/zglossie/
https://www.facebook.com/maysternya
https://www.facebook.com/events/432160800273057/

Osoby kontaktowe:

Malwina Fendrych, koordynator działań PR
malwina.fendrych@pracownia-aktywnosci.org

Katarzyna Dorota, koordynator Pracownii Aktywności Obywatelskiej
katarzyna.dorota@pracownia-aktywnosci.org