Mówią o nas…

Już jutro kolejne spotkanie z cyklu Book It! – kilka zdań o muzyce. To seria autorskich wieczorów poświęconych życiu i twórczości znanych artystów polskiej sceny muzycznej. W Warsztatach Kultury spotkamy się z autorami lub bohaterami najnowszych książek o tej tematyce. Spotkania to wyjątkowa okazja aby dowiedzieć się czegoś więcej o ich muzycznym dorobku i wspólnie podyskutować nad kontekstem w jakim rodziły się nasze ulubione utwory.

Radio Centrum, Tymon Tymański w Warsztatach Kultury, 05.02.2014

W czwartek 6 lutego odbędzie się pierwsza w nowym roku odsłona cyklu Warsztatów Kultury w Lublinie Book it! – kilka zdań o muzyce. Gośćmi będą Tymon Tymański i Rafał Księżyk, okazją do spotkania natomiast ponad 500-stronicowy efekt ich wspólnej pracy nad biografią tego pierwszego.

o.plTymański i Księżyk gośćmi Book it!, 28.01.2014

Data grudniowego spotkania z cyklu „Book it!” nie jest przypadkowa. Kiedy, jeśli nie 13 grudnia, w 31. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, można rozmawiać z Robertem Brylewskim o jego autobiografii.
„Kryzys w Babilonie” to wywiad-rzeka. (…) Rozmowa dotyczy muzyki, ale nie tylko: wywiad z punkowcem działającym w socjalizmie musi dotyczyć także polityki.  

Kurier Lubelski, Paweł Franczak, Brylewski: spotkanie i koncert w rocznicę stanu wojennego, 11.12.2012