Szukamy wolontariuszy na Noc Kultury i Inne Brzmienia

thumbnail

Fot. Jakub Bodys

Przyszła wiosna, a to oznacza, że przygotowania do letnich wydarzeń Warsztatów Kultury w Lublinie wkroczyły na ostatnią prostą. To najlepszy moment, żeby do współpracy zaprosić naszych najlepszych asystentów! Otwieramy nabory wolontariuszy chętnych do pomocy przy tegorocznych festiwalach Noc Kultury oraz Wschód Kultury – Inne Brzmienia!

Noc Kultury (2/3 czerwca 2018) to w tym roku MIASTOMOMENTY. Zanim ogłosimy pełny program, możemy Wam już zdradzić, że zadań będzie co niemiara, a Was czeka mnóstwo niezapomnianych momentów, które po raz kolejny w piękny sposób odmienią Lublin.

Wartość festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia (28 czerwca – 1 lipca) niech wyrazi muzyka! Zagrają George Clinton & Parliament Funkadelic, Saul Williams, Lech Janerka, artyści z doskonałej wytwórni Glitterbeat Records, fantastyczna Toy Orchestra Igora Krutogolova i wielu innych. Tymi artystami inspirują się lub tworzą z nimi Bruno Mars i Janelle Monae czy Nneka. Wy również możecie się stać częścią tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia.

Naszym Wolontariuszom oferujemy kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. Mogą też liczyć na małe niespodzianki!

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiet rekrutacyjnych:

link Noc Kultury – na zgłoszenia czekamy do 1 maja
Wydarzenie / FB

link Wschód Kultury – Inne Brzmienia – na zgłoszenia czekamy do 23 maja
Wydarzenie / FB

Wielbicieli Carnavalu Sztukmistrzów oraz Jarmarku Jagiellońskiego pragniemy uspokoić. Nabory do tych wydarzeń otworzymy po weekendzie majowym.

Wszystkie pytania można kierować na adres: wolontariat@warsztatykultury.pl