Spotkanie informacyjne programu UE „Europa dla obywateli”

thumbnail

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów i innych organizacji oraz instytucji, działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne szkolenie, dotyczące realizacji projektów międzynarodowych.

Kiedy: 30 czerwca 20015, godz. 10.30 – 15.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
Zapisy: Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja. Prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego pod adres jplachecka@iam.pl

Spotkanie będzie okazją do poznania zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie UE „Europa dla obywateli” i sposobów pozyskania partnerów do projektów. Uczestnicy dowiedzą się także jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne mogą być finansowane w ramach programu.

„Europa dla obywateli” to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Organizator: Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli”, Aleje Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa

Tel.: 22 111 00 14
E-mail: edo@iam.pljplachecka@iam.pl
www.europadlaobywateli.pl

Program spotkania w Lublinie