SPRAWUNKI – TARGI RZECZY WYJĄTKOWYCH – zaproszenie do udziału dla wystawców

thumbnail

„Sprawunki – targi rzeczy wyjątkowych” to pilotażowa edycja targów dedykowanych przede wszystkim twórczości lubelskich projektantów. To unikatowe spotkanie branży kreatywnej w przedświątecznej atmosferze i formacie prezentowego last minute, czyli ostatniej szansy dla Lublinian na zakup niebanalnych prezentów gwiazdkowych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 grudnia 2018 r. w siedzibie Warsztatów Kultury, czyli we wnętrzach zabytkowej kamienicy przy ul. Grodzkiej 7, w samym sercu lubelskiego Starego Miasta.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przede wszystkim „lubelskich kreatywnych” – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów, domowych majsterkowiczów, przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych produktów i usług, jakie mogą stanowić niepowtarzalny podarunek świąteczny dla naszych najbliższych. Nie ograniczamy asortymentu do określonych branż czy kategorii produktów, ale oceniamy go przez pryzmat jego jakości, autorskiego charakteru, pierwszeństwa udziału dla twórców z Lublina i formatu mieszczącego się pod choinką. W atmosferze wspólnego święta pokażemy Lublinianom, że w naszym mieście mieszka i tworzy ogromna grupa utalentowanych twórców, często schowanych w internecie lub w czeluściach mieszkań i pracowni. Sprawunki będą idealną okazją, by się spotkać i lepiej poznać.

Sprawunki – targi rzeczy wyjątkowych to także kolejna próba mapowania i sieciowania lubelskiego sektora kreatywnego, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i móc go skutecznie wspierać i promować na arenie nie tylko lokalnej, co aktualnie wydaje się być szczególnie istotne, w obliczu próby utworzenia w Lublinie dzielnicy kreatywnej.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia są Warsztaty Kultury w Lublinie.

Zgłoszenia od projektantów zainteresowanych udziałem w Sprawunkach przyjmowane będą do końca listopada 2018 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego

REGULAMIN

Kontakt: 
Agnieszka Wojciechowska
Kierowniczka Pracowni Kultury Aktualnej
sprawunki@warsztatykultury.pl
Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 7, 20-112 Lublin
tel.: 81 533 08 18
www.warsztatykultury.pl

Ewelina Kruszyńska
Pracownia Edukacji i Animacji Kultury
sprawunki@warsztatykultury.pl
Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 7, 20-112 Lublin
tel.: 81 533 08 18
www.warsztatykultury.pl

Zapraszamy na Sprawunki!