Sprawunki – Targi wyjątkowych rzeczy | Edycja przedświąteczna

thumbnail

Grudniowe „Sprawunki” to już trzecia edycja Targów Wyjątkowych Rzeczy, organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Wydarzenie dedykowane jest twórczości lubelskich projektantów, których wyroby można będzie znaleźć na stoiskach, a także dla wszystkim, którzy lubią zaskakiwać bliskich niepowtarzalnymi prezentami.


Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy
Kiedy: 15 grudnia 2019, godz. 10.00-18.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie – w dwóch kamienicach przy ul. Grodzkiej 5a i 7, w samym sercu lubelskiego Starego Miasta
Wstęp wolny


Grudzień jest miesiącem, w którym zapotrzebowanie na upominki dla najbliższych jest prawdopodobnie najwyższe w roku. Nawet najbardziej kreatywnym sen z oczu potrafią spędzać pytania: „Czym w tym roku obdarować babcię?”, „Czy tata posiada już krawat w grochy?”, albo „Co dać kuzynowi studiującemu filologię szwedzką?”. Oprócz liczby osób do obdarowania, a co za tym idzie prezentów do kupienia bądź zrobienia, wyzwanie stanowi też ich unikalność i personalizacja. I tu z odpowiedzią na prezentowe bolączki przychodzą Sprawunki, podczas których w przedświątecznej atmosferze i w formacie prezentowego last minute, będzie można zgromadzić naprawdę niebanalne drobiazgi pod choinkę. Na stoiskach pojawią się przedmioty produkowane w pojedynczych egzemplarzach, albo bardzo krótkich seriach, które zostały wymyślone i wykonane lokalnie, przez projektantów, artystów, rzemieślników i przedsiębiorców kreatywnych.

Do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawców zapraszamy „lubelskich kreatywnych” – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów i wszystkich tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych produktów i usług, które mogą stanowić niepowtarzalny podarunek świąteczny. Nie ograniczamy asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale oceniamy go przez pryzmat jakości, autorskiego charakteru, pierwszeństwa udziału dla twórców z Lublina i formatu mieszczącego się pod choinką.

 

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia są Warsztaty Kultury w Lublinie.

Sprawdź jak wyglądały poprzednie edycje:

Wiosna 2019
Zima 2018