Startuje YouthMediaLab Lublin dla gimnazjalistów i licealistów

thumbnail

Uwaga lubelscy gimnazjaliści i licealiści! Interesujecie się nowoczesnymi technologiami? Kręcą Was media społecznościowe? Chcecie nauczyć się np. programowania w Arduino, obsługi drukarki 3D lub montażu filmów? Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów YouthMediaLab Lublin. Nie zwlekajcie, rekrutacja trwa tylko do 13 kwietnia.

Na czym polega projekt YouthMediaLab Lublin?

To cykl bezpłatnych warsztatów dla uczniów klas III gimnazjum oraz lubelskich licealistów, w trakcie których będziecie mieli okazję poeksperymentować z nowoczesnym sprzętem, poznać od podszewki multimedia oraz stworzyć własny projekt „medialabowy” związany z Lublinem (do wykorzystania np. w trakcie najbliższej Nocy Kultury). Na każdym kroku będą towarzyszyli Wam doświadczeni trenerzy (WIĘCEJ O TRENERACH), którzy nauczą Was obsługi przeróżnych, odjechanych urządzeń, a także podzielą się doświadczeniami, które zdobyli w trakcie zeszłorocznej MediaLab Lublin Battle dla dorosłych. Rzućcie teraz okiem na szczegółowy harmonogram projektu!

REKRUTACJA – do 13 kwietnia przyjmujemy zgłoszenia

PUBLIKACJA LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH NA WARSZTATY – 14 kwietnia na naszej stronie: www.warsztatykultury.pl

WARSZTATY:

„WIELKI FINAŁ YOUTH MEDIALAB LUBLIN” – 18 maja

[PRZECZYTAJ WIĘCEJ O WARSZTATACH]

….

Dlaczego warto wziąć udział w YouthMediaLab Lublin?

• Bo gdzie indziej będziecie mogli nauczyć się obsługi fajnego sprzętu takiego jak np. Arduino, drukarki 3D czy frezarka CNC? Na dodatek nie płacąc za to ani grosza…

• Bo to najlepsza okazja, by sprawdzić się np. w roli managera projektu.

• Bo w szkole średniej robienia prezentacji, po których słuchacze nie zasypiają na stojąco i profesjonalnego „ogarniania fejsbuka” na pewno Was nie nauczą.

• Bo MediaLab to naprawdę świetna zabawa, w trakcie której możecie poznać innych ludzi „zajaranych” nowoczesnymi technologiami.

Jak zgłosić swój udział w YouthMediaLab Lublin?

To proste. Kliknijcie i wypełnijcie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. To zajmie Wam max. 5 minut. Uwaga: macie czas tylko do 13 kwietnia, do godz. 23:59!

[REGULAMIN UCZESTNICTWA]

Gdzie znaleźć więcej informacji o YouthMediaLab Lublin?

Zajrzyjcie na podstronę PROJEKTU. Znajdziecie tam m.in. biogramy i fotki trenerów, a także kilka dodatkowych newsów projektowych. W razie dodatkowych pytań piszcie od razu na jlipski@bieleckilipski.pl lub dzwońcie pod numer 501 425 828 (Jacek Lipski).

Do zobaczenia 17 kwietnia na pierwszych warsztatach!