V Ogólnomiejski Turniej Szachowy Dzielnic Miasta Lublin

thumbnail

Szachy to kreatywna gra , która wywiera pozytywny wpływ na gracza, ucząc przewidywania, logicznego myślenia, współzawodnictwa i cierpliwości.

W marcu i kwietniu zapraszamy wszystkich gotowych odkryć swój szachowy talent na V Ogólnomiejski Turniej Szachowy Dzielnic Miasta Lublin, organizowany przez Lubelski Klub Szachowy przy współpracy Warsztatów Kultury, Miasta Lublin i Dzielnicowych Domów Kultury.

Wszystkich miłośników gry w szachy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności, zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach.

Szczegóły dotyczące udziału w Turnieju znajdują się w regulaminie, a harmonogram poszczególnych rozgrywek oraz miejsca ich realizacji na stronie kultura.lublin.eu.

Na najbliższe rozgrywki w ramach turnieju zapraszamy 18 marca 2014 r. do Warsztatów Kultury w Lublinie (II piętro) na godzinę 9.30. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału pod nr. 81 533 08 18 lub mailowo pod adresem: sekretariat@warsztatykultury.pl

Patronem honorowym V Ogólnomiejskiego Turnieju Szachowego Dzielnic Miasta Lublin jest Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk.