Warsztaty na Sprawunkach

thumbnail

Świątecznym Sprawunkom – Targom Wyjątkowych Rzeczy, które odbędą się w Warsztatach Kultury 15 grudnia 2019, będą towarzyszyły warsztaty rękodzielnicze. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy!
 


Choinkowe Pióra ze Sznura

Jeżeli szukasz oryginalnej ozdoby na choinkę, zapraszamy na warsztaty Choinkowe Pióra ze Sznura. Z bawełnianego sznurka z recyclingu wspólnie wykonamy makramowe piórka, które mogą być ozdobą choinkową albo modną dekoracją mieszkania.
Prowadzenie: Sylwia Stelmaszczuk, właścicielka marki Saoirse… jak zwykle od czapy

Kiedy: 15.12 | 12.00-13.00 i 14.00-15.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7

wstęp wolny


Filcowe ozdoby świąteczne


Marzysz o pięknych i trwałych ozdobach choinkowych, ale ulubione bombki z dzieciństwa zbił w zeszłe święta twój kot? A może chcesz nauczyć się robić ozdoby własnoręcznie, ale „samemu tak trudno się zebrać?”. Odpowiedzią na te bolączki jest warsztat, podczas którego powstaną piękne i niepowtarzalne dekoracje, idealne na choinkę lub świąteczny akcent w domu czy miejscu pracy.
Prowadzenie: Sylwia Kur

Kiedy: 15.12 | 11.00-12.00 i 13.00-14.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7

wstęp wolny


Wianki zimowe

Przedświąteczny czas to pora, kiedy dekorujemy nasze domy i przygotowujemy je na spędzenie chwil w gronie bliskich. Jeśli chcecie, aby ozdoby w waszym domu były wyjątkowe i niepowtarzalne, wykonajcie je sami, najlepiej na warsztacie zimowych wianków!

Podczas zajęć powstaną pachnące wieńce, które można będzie zawiesić na drzwiach lub położyć na świątecznym stole. Wykonane z naturalnych gałązek drzew iglastych, połączonych z eukaliptusem, szyszkami i cynamonem, napełnią dom pięknym zapachem i będą cieszyć oko domowników i gości.

Prowadzenie: Bożena Dzierwicka – Pracownia Florystyczna „Lady Floribus”

Kiedy: 15.12 | 14.00-17.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7

Koszt udziału: 50 zł

Obowiązują zapisy przez formularz online. Liczba miejsc ograniczona. Warsztat dla osób pełnoletnich.


ZAPISY

Regulamin