No Potatoes

Teatr „No Potatoes” swoją premierę miał 7 czerwca 2008 r. podczas Nocy Kultury w Klubie Cax Mafe w Lublinie, gdzie regularnie prezentuje się co czwartek. W lipcu 2008 roku zaprezentował się już szerokiej publiczności w audycji Freak, prowadzonej przez red. Józefa Szopińskiego w Radio Lublin.

Spektakle „No Potatoes” oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

Improwizacja teatralna z „No Potatoes” to wyjątkowo skuteczne narzędzie rozwijania wyobraźni i kreatywności, umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim budowania osobowości w kontekście zespołu. Jest to też oczywiście niczym nieograniczona zabawa. W swoich improwizowanych spektaklach „No Potatoes” mierzy się z materią teatralną TU i TERAZ. Aktor staje face to face z widzem, bez scenariusza, scenografii i reżysera.
Używając rożnych form improwizacji (technik narracyjnych lub pantomimicznych) aktorzy opowiadają historie na zadany przez publiczność temat, odpowiadając tym samym na ukryte pragnienia widza.

Od stycznia 2012 roku Teatr „No Potatoes” rozpoczął współpracę z Warsztatami Kultury, gdzie odbywają się obecnie ich spektakle.

Zapraszamy na show teatralne, którego kształt i tematyka zależy niemal w 100% od widzów.

Więcej na temat grupy No Potatoes: www.nopotatoes.pl