Weryfikacja zgłoszeń ofert na Noc Kultury 2013

thumbnail

4 kwietnia o północy został zamknięty formularz zgłoszeniowy tegorocznej Nocy Kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali do nas swoje propozycje. Obecnie wszystkie opisy projektów zostały przekazane Zespołowi ds. programowych, który do 15 kwietnia ma za zadanie stworzyć rekomendacje dotyczące tegorocznego programu Nocy Kultury. Po tym terminie skontaktujemy się z autorami projektów w celu ogłoszenia wyników naboru otwartego.

W dniu wczorajszym (8.04.2013) na podane za pośrednictwem formularza adresy mailowe została wysłana wiadomość potwierdzająca zarejestrowanie zgłoszeń w naszej bazie danych. Jeśli któryś z Organizatorów nie otrzymał owego maila – prosimy o pilny kontakt na adres info@nockultury.pl lub telefonicznie: 81 533 08 18. Taka sytuacja może oznaczać, że dany projekt nie został zapisany w naszej bazie, lub otrzymaliśmy błędny adres e-mail.

Od tego momentu w sprawach związanych z Nocą Kultury będziemy kontaktować się z osobą, której dane zostały podane w polu: „Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za realizację projektu w ramach Nocy Kultury 2013 i kontakty z Koordynatorem i służbami”.

Jednocześnie wszystkich Organizatorów prosimy o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety, która pozwoli nam na udoskonalenie formularza zgłoszeniowego (jej wypełnienie zajmuje ok 5 min).

ANKIETA