Cykl warsztatów fotografii portretowej | Spotkania praktyczne

event thumbnail

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Jeśli chcesz zacząć fotografować lub poprawić swoje umiejętności, jeśli walka z aparatem frustruje, a robienie selfie już Ci nie wystarcza, zapraszamy na nasze warsztaty.

Naucz się, jak wykonywać interesujące zdjęcia, takie, do których chce się wracać po latach. Dowiedz się, na czym polega kompozycja i jak pracować ze światłem. Opanuj żelazne podstawy i rozpocznij świadome fotografowanie.

Zajęcia zarówno w plenerze, jak i w studio ukierunkowane będą głównie na fotografię portretową. W ramach cyklu porozmawiamy o inspiracjach i przygotowaniach do sesji. W warsztatach udział weźmie również wizażystka, a także doświadczona modelka, którą każdy będzie miał okazję sfotografować.

Warsztaty poprowadzi Ignac Tokarczyk – lublinianin, fotograf pasjonat, freelancer. Współpracuje z instytucjami kultury oraz agencjami reklamowymi. Od wielu lat tworzy fotorelacje z największych lubelskich festiwali, m.in. Nocy Kultury czy Wschodu Kultury – Innych Brzmień. Prowadzi warsztaty fotograficzne dla dzieci oraz seniorów. Kluczem do tworzonych przez niego zdjęć jest prostota. Wśród wielu dziedzin fotografii ukochał przede wszystkim portret.

Harmonogram spotkań:
24 października, godz. 17.00-20:00
28 października, godz.11.00-14:00
31 października, godz. 17.00-20:00
4 listopada, godz. 11.00-14:00
7 listopada, godz. 17.00-20:00
14 listopada, godz. 17.00-20:00
21 listopada, godz. 17.00-20:00
Miejsce warsztatów: Warsztaty Kultury w Lublinie, pracownie przy ul. Grodzkiej 5a oraz 7.

Zapisy: udział w kursie mogą wziąć osoby pełnoletnie. Koszt uczestnictwa w całym cyklu: 50 zł. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem e.kruszynska@warsztatykultury.pl. Na zgłoszenia czekamy do 18 października. Uczestnicy pracują z własnymi aparatami fotograficznymi. Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

DOKUMENTY DO POBRANIA
Regulamin uczestnictwa w cyklu warsztatów fotografii portretowej