NO POTATOES – „LONGSIZE”

event thumbnail

Zapraszamy na pokaz długiej formy improwizowanej!!!

Jedna historia, stworzona z jednego tylko słowa.
Intryga uknuta na tak niewinnej podstawie.
Bohaterowie… niby nic nieznaczący…
Spektakl, którego nikt nie napisał… możesz zobaczyć…

Teatr „No Potatoes” swoją premierę miał 7 czerwca 2008 r. podczas Nocy Kultury w Klubie Cax Mafe w Lublinie, gdzie regularnie prezentuje się co czwartek. W lipcu 2008 roku zaprezentował się już szerokiej publiczności w audycji Freak, prowadzonej przez red. Józefa Szopińskiego w Radio Lublin.

Tym razem na nowe programy improwizacji teatralnej Grupy No Potatoes zapraszamy Państwa do Warsztatów Kultury.

Spektakle „No Potatoes” oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

Improwizacja teatralna z „No Potatoes” to wyjątkowo skuteczne narzędzie rozwijania wyobraźni i kreatywności, umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim budowania osobowości w kontekście zespołu. Jest to też oczywiście niczym nieograniczona zabawa. W swoich improwizowanych spektaklach „No Potatoes” mierzy się z materią teatralną TU i TERAZ. Aktor staje face to face z widzem, bez scenariusza, scenografii i reżysera.
Używając rożnych form improwizacji (technik narracyjnych lub pantomimicznych) aktorzy opowiadają historie na zadany przez publiczność temat, odpowiadając tym samym na ukryte pragnienia widza.

Zapraszamy na show teatralne, którego kształt i tematyka zależy niemal w 100% od widzów.

Więcej na temat grupy No Potatoes: www.nopotatoes.pl

Grupa Improwizacji Teatralnej „No Potatoes” – Improv teatr
Wstęp: 10 zł

Bilety do kupienia w kasie Centrum Kultury w Lublinie, ul. Narutowicza 32, 081 53 603 21 lub na godzinę przed wydarzeniem