Stare Miasto z gliny | Warsztaty po Nocy

event thumbnail

Pamiętacie ceramiczne kamieniczki, które zachwyciły gości Nocy Kultury w czerwcu? Teraz można oglądać je na patio Warsztatów Kultury w Lublinie przy ul. Grodzkiej 7, a niebawem dobudujemy do nich kolejne miniaturowe budynki.

W ramach cyklicznych warsztatów ceramicznych będziemy kontynuować odtwarzanie zabudowy Starego Miasta. Z gliny wykonamy miniaturowe budynki-lampiony, które rozbłysną światłem podczas tegorocznej Nocy Kultury. Tym samym powiększy się nasze ceramiczne miasteczko, które swoją premierę miało w czerwcu 2017.

Kiedy: 25 stycznia, godz. 17.00-19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – pracownia warsztatowa (parter)
Zapisy: na każde ze spotkań obowiązują osobne zapisy za pomocą formularza on-line. Formularz zapisów na najbliższe warsztaty będzie uruchamiany każdorazowo w poniedziałki o godz. 11:00 Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne.
Udział w warsztatach mogą wziąć osoby w wieku od 10 lat i starsze. Osoby niepełnoletnie zapraszamy z oświadczeniem wypełnionym przez rodziców.

Prowadzącym i opiekunem artystycznym projektu jest Igor Wolszczak z Pracowni Ceramiki i Rękodzieła Artystycznego Żywioły Ziemi.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Regulamin – Miasto z gliny
Oświadczenie dla os. niepełnoletnich – Miasto z gliny