Wiklinowe kosze rowerowe | Warsztaty po Nocy

event thumbnail

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Kiedy: 30 września – 1 października, godz. 10.00-14.00 – warsztat dwudniowy
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7

Podczas 10. edycji Nocy Kultury, na placu przy Klasztorze oo. Dominikanów mogliśmy wziąć udział w warsztatach plecionkarskich. Teraz ponownie mamy taką możliwość. Jeśli rower to twój ulubiony środek transportu i masz ochotę przyozdobić go praktycznym, pojemnym koszem na codzienne zakupy lub wypad za miasto, w Warsztatach Kultury nauczysz się jak samodzielnie takie cudo wypleść. Wykonany z wierzby koszyk z pewnością wyróżni Twoje dwa kółka!

Warsztaty poprowadzi Karolina Karpińska (Fundacja Warsztat) – artystka specjalizująca się w wikliniarstwie i szkle artystycznym. Założycielka salicarium (ogrodu wierzbowego) oraz ścieżki dydaktycznej o wikliniarstwie i roli wierzby w kulturze w Strzelcach. Więcej informacji o prowadzącej można znaleźć na stronie fundacjawarsztat.pl.

Na warsztaty warto zabrać ubrania „robocze” lub fartuchy.

Zapisy: warsztaty dla osób 16+. Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy zakończone.

POTRZEBNE DOKUMENTY
Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich 
Regulamin warsztatów


Noc Kultury, jeden z największych lubelskich festiwali, to kilkaset wydarzeń odbywających się w przestrzeni miasta, w ciągu zaledwie kilku godzin. Jest jak kwiat paproci – rozkwita tylko w jedną noc i znika. Pozostają tylko wspomnienia i piękne fotografie. Nie sposób zobaczyć wszystkiego co dzieje się w tym wyjątkowym czasie. Warsztaty Kultury w Lublinie chcą to zmienić i przypomnieć niektóre atrakcje. Szczególnie te, które były przeznaczone dla kameralnej publiczności. Ruszają pierwsze warsztaty inspirowane nocokulturową energią!