Zmierzch Magii | Impro Teatr Bezczelny powraca do Warsztatów Kultury

thumbnail

Kolejny raz w murach Warsztatów Kultury gościć będziemy przedstawicieli lubelskiego teatru improwizacji „Impro Teatr Bezczelny”. Po sukcesie westernu „W dolinie trupich bawołów” przyszła pora na kolejne, w pełni improwizowane wydanie serialu, zatytułowanego „Zmierz Magii”. Cykl składać się będzie z 5 fabularnie połączonych ze sobą spektakli, których scenariusz razem z aktorami tworzyć będą sami widzowie. Serdecznie zapraszamy na wieczory pełne magii, świata wyobraźni i często – dobrego humoru.

„Zmierzch Magii” – serial improwizowany.

Magia jest wszechobecna, czerpana z żywiołów: wody, ognia, powietrza i ziemi. Tych, którzy potrafili z niej korzystać było niewielu, ale byli zbyt niebezpieczni, by pozwolono im praktykować. Ich moc, mimo iż potężna, nie przemogła siły pospólstwa. Poznajmy rasy dawnego świata. Zagłębmy się w ich codzienność, problemy, radości i intrygi. Elfy, krasnoludy, niziołki, ludzie… bardowie, rzemieślnicy, rycerze, czarodzieje, szpiedzy… Wejdź do ich świata i przeżyj „Zmierzch magii”.

Organizator: Impro Teatr Bezczelny

Miejsce spektakli: Sala Widowiskowa, Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a

Czas trwania spektaklu: 90 minut

Terminarz:

  • Odcinek I: 21.11.2015 – „Początek Końca”
  • Odcinek II: 19.12.2015*
  • Odcinek III: 23.01.2016
  • Odcinek IV: 20.02.2016
  • Odcinek V: 19.03.2016

Wszystkie pokazy rozpoczynają się o godzinie 19:00.

* Tytuły poszczególnych odcinków zostaną wyimprowizowane przez publiczność.

Bilety: 10 PLN (do nabycia przed spektaklem)

Rezerwacje: kontakt@bezczelni.com

Impro Teatr Bezczelny

Impro Teatr Bezczelny ­ bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról –bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie. Nasz warsztat improwizatorski rozwijamy od 7 lat. W 2008 roku powstała grupa No Potatoes Improv Teatr, w której pracowaliśmy nad technikami i formami impro. Występowaliśmy na festiwalach teatralnych (w Krośnie, Maszewie) i improwizowanych (Kraków, Gdańsk, Konstancin Jeziorna). Od 2015 roku działamy jako Impro Teatr Bezczelny.