Zostań wolontariuszem lubelskich festiwali!

thumbnail

Muzyczny festiwal ze światowymi gwiazdami całkowicie za darmo? Spektakle w bramach, wystawy w podwórkach i koncerty na ścianach budynków? Linoskoczkowie spacerujący ponad głowami przechodniów Starego Miasta? Takie rzeczy tylko w Lublinie. Już teraz przygotowujemy się do sezonu letniego, czyli czterech flagowych festiwali – Nocy Kultury, Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia, Carnavalu Sztukmistrzów i Jarmarku Jagiellońskiego. Każdy z nich jest wyjątkowy, ale mają jedną wspólną cechę – zapewniają mieszkańcom i turystom niezapomniane przeżycia. Stań się częścią tych niezwykłych wydarzeń. Zostań wolontariuszem i zobacz jak wygląda organizacja największych lubelskich festiwali od środka. 

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w sezonie festiwalowym w roli wolontariuszy. Rekrutacja już wystartowała!

Być może Carnaval Sztukmistrzów to twój ulubiony festiwal, może chcesz spróbować czegoś innego jak Wschód Kultury – Inne Brzmienia, a może po prostu interesuje Cię tradycja i chcesz zdobyć wiedzę w praktyce przy pracy na Jarmarku Jagiellońskim? Masz szansę przyłączyć się do Zespołu Wolontariuszy. Tak ogromne przedsięwzięcia nie mogłoby się odbyć bez ich wsparcia. Wolontariusze pomagają uczestnikom w punktach informacyjnych, wpierają organizatorów przy scenach, podczas warsztatów czy pokazów. Są nieodłączną częścią tego pięknego wydarzenia.

Zgłosić można się przez wypełnienie ankiety:

Wszelkie pytania można kierować na adres: wolontariat@warsztatykultury.pl

Warsztaty Kultury zastrzegają, że współpracę nawiążą z wybranymi osobami.