Zostań krytykiem sztuki

thumbnail

Redakcja lubelskiej gazety teatralnej PROSCENIUM zaprasza do udziału w warsztatach dziennikarskich Krytyk sztuki. Chętni proszeni są o przesłanie krótkiej, jednostronicowej recenzji dowolnego przedstawienia (teatru dramatycznego, lalek, tańca lub Teatru Telewizji) i uzasadnienia, dlaczego chcą wziąć udział w warsztacie. Po zajęciach wyróżniający się uczestnicy dostaną zaproszenie do  udziału w pracach redakcji PROSCENIUM.

Kiedy:
1 marca 16.00-19.00
2 marca 17.00-20.00

Gdzie: sala widowiskowa Warsztatów Kultury, ul. Grodzka 5a

Prowadzący: Bartłomiej Miernik

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem gazetaproscenium@gmail.com Liczba miejsc ograniczona.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem bieżących informacji nt. innych wydarzeń realizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie, prosimy o podanie swojego e-maila i zapisanie się  do naszego newslettera (formularz subskrypcji znajduje się w stopce naszej strony internetowej)

Zapisanie się do newslettera jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Warsztaty Kultury w Lublinie z siedzibą  przy ulicy Grodzkiej 5 a, 20-112 Lublin  w celach przekazywania newslettera z informacjami na temat wydarzeń realizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia.